Wyszukiwanie

Translator

KiniaJuż po raz trzeci odbyło się spotkanie w ramach cyklu szkoleń skierowanych do przedstawicieli branży warsztatowej. W ramach całodniowego programu uczestnicy skorzystali ze szkoleń oraz instruktaży dotyczących jazd wyścigowych. W tym roku reprezentowali naszą firmę Kinga i Tomasz. Zapraszamy do zapoznania się krótkim opisem poszczególnych spotkań oraz do galerii zdjęć.

Tematy spotkań

Praktyczne wskazówki warsztatowe

szk1W tym roku przekażemy uczestnikom informacje techniczne na temat systemu CDC, czyli amortyzatorów z bezstopniową regulacją tłumienia. W trakcie szkolenia przedstawiony zostanie proces zmieniających się drgań. Część teoretyczna obejmie budowę i działanie systemu, a następnie zostanie uzupełniona częścią praktyczną na samochodzie.

szk2Dla pracowników warsztatów specjalizujących się w naprawie samochodów ciężarowych przygotowaliśmy szkolenie z zakresu nowoczesnych systemów amortyzacji drgań w pojazdach komercyjnych – amortyzatorów CDC, PDC, CALM obejmujące ich budowę, działanie, diagnozę oraz wskazówki montażowe.

Eksperckie szkolenie techniczne

szk3Tym razem przeprowadzimy szkolenie z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych rozszerzone o budowę układu mechatroniki oraz jego demontażem na poszczególne elementy. Analiza błędów oraz czyszczenie, wymiana i montaż poszczególnych komponentów.

szk4Dla pracowników warsztatów specjalizujących się w naprawie samochodów ciężarowych opracowaliśmy szkolenie z zakresu sprzęgieł z samoregulacją X-Tend, dwutarczowych. Część praktyczna obejmie regulację sprzęgła dwutarczowego, sprawdzenie i korekcja bicia bocznego tarcz sprzęgłowych.

Fun Station: Niezapomniana zabawa gwarantowana!!!

szk5W specjalnie przygotowanym pojeździe uczestnicy odbędą serię testów sprawnościowych. Samochód będzie posiadał dwa przody. Wykonanie zadania zapewni tylko dobra współpraca kierowców. Kolejne zadanie to umiejętne wychodzenie z poślizgu samochodami z zainstalowanymi trolejami oraz próba stewarda.

Treningi i kwalifikacje pod okiem instruktorów

szk6Uczestnicy zasiądą w specjalnie przygotowanych samochodach marki BMW E46 w specyfikacji wyścigowej. Podczas kwalifikacji, każdy z gości otrzyma możliwość przejechania kilku okrążeni na torze pod bacznym okiem instruktora. Po około 10 minutach jazdy zmierzony zostanie finałowy czas okrążenia.

Finały dnia: SACHS Race Cup

szk8Niech wygra najlepszy! Po zakończeniu kwalifikacji przyjdzie czas na wyścigi finałowe. Pośród 50 najlepszych uczestników trwała walka o miejsce na podium z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

{ppgallery}witryna/sachs{/ppgallery}

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo