Brzeska 111 |-| 21-500 Biała Podlaska |-| tel : +48 83 342 42 10 |-| fax : +48 83 342 41 58 |-| info@mirex-auto.pl

mirex_otwarcie

Zapraszamy Państwa do nowej filii firmy Mirex przy ulicy Północnej 16 w Białej Podlaskiej. Powstał tu nowoczesny budynek usługowo – handlowy. Całość zajmuje około 5500 m2, z czego cześć usługowa ma powierzchnie około 1000 m2 a cześć handlowa mniej więcej 850 m2. Całość utrzymana jest w nowoczesnym designu architektonicznym. Jest to kolejny obiekt należący do całości trwożący Centrum Motoryzacji MIREX. Tak samo jak w przypadku obiektu przy ulicy Brzeskiej filia na ulicy Północnej będzie się składała z serwisu Bosch Car Service i sklepu motoryzacyjnego.

W dniu otwarcia 01.08.2015 będą mogli Państwo skorzystać z bezpłatnego sprawdzenia geometrii kół pojazdu. Pomiar przeprowadzany będzie na nowoczesnym urządzeniu firmy HUNTER wykorzystującym technologię 3D. Zainteresowani będą mogli zwiedzić obiekt i przyjrzeć się pracy wykwalifikowanego personelu Bosch Car Service.

Klienci oprócz darmowego przeglądu geometrii kół mogą liczyć na drobne upominki ze strony firmy.

Serdecznie zapraszamy

usluga_klimaUżytkownicy samochodów wyposażonych w układ klimatyzacji często zapominają o konserwacji i odgrzybieniu układu, który powinno wykonać się nie rzadziej, niż co 2 lata. Najczęściej przypominamy sobie o serwisie klimatyzacji, gdy z nawiewów zaczyna wydobywać się nieprzyjemny zapach.

Klimatyzacja samochodowa jest układem wysokociśnieniowym sterowanym systemem elektronicznym.

W układzie klimatyzacji rolę nośnika pełni czynnik chłodniczy, który zabiera ciepło z parownika (wnętrze samochodu) i transportuje je do skraplacza gdzie jest odbierane przez powietrze zewnętrzne. Dawno temu stosowany był czynnik chłodniczy o oznaczeniu R12, został on wycofany z użycia z powodów dużego zanieczyszczenia ozonu.

Czytaj więcej...

KiniaJuż po raz trzeci odbyło się spotkanie w ramach cyklu szkoleń skierowanych do przedstawicieli branży warsztatowej. W ramach całodniowego programu uczestnicy skorzystali ze szkoleń oraz instruktaży dotyczących jazd wyścigowych. W tym roku reprezentowali naszą firmę Kinga i Tomasz. Zapraszamy do zapoznania się krótkim opisem poszczególnych spotkań oraz do galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Klimatyzacja przydaje się nie tylko w gorące dni. Warto włączać ją również w zimie, czy na wiosnę, a przemawiają za tym dwa argumenty:

Po pierwsze bezpieczeństwo – w chłodne dni powietrze zawiera dużo wilgoci, a dodatkowo wraz z nami do samochodu na butach czy odzieży zewnętrznej dostaje się dużo wody w postaci śniegu czy deszczu. Powoduje to osadzanie się pary wodnej w zamknię- tym samochodzie. Obecność pary wodnej na szybie w znaczny sposób ogranicza naszą widoczność. Możemy sobie poradzić z tym efektem przecierając szybę ściereczką lub podgrzewając szybę strumieniem powietrza, ale istnieje lepszy sposób. Jeśli włączymy klimatyzację, nie tylko pozbędziemy się pary wodnej z szyb, ale osuszy ona również powietrze w samochodzie. Jak to zrobić? Należy skierować strumień powietrza z nawiewów na szyby. Efekt osiągniemy szybciej, jeśli na chwilę ograniczymy dopływ powietrza z zewnątrz, wybierając tryb zamkniętego obiegu powietrza.

Czytaj więcej...

Jak do nas trafić

 52° 2'19.47"N

 23° 9'4.77"E

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek 700 - 2100
Sobota 700 - 1600

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo