.

Wyszukiwanie

Translator

 uwaga  

Uprzejmie informujemy, że ze względu na panującą pandemię związaną z koronawirusem skracamy godziny pracy serwisu przy ulicy Brzeskiej 111

Pon-Pt 8:00 -17:00
Sobota 7:00 -16:00

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian 7:00 - 21:00, soboty 7:00 - 16:00

 • Opony zimowe
  Liczba podstron:
  13
 • Akumulatory
  Liczba podstron:
  4
 • Klocki hamulcowe

  Na bezpieczeństwo na drodze składa się całe mnóstwo czynników. Jednym z obszarów, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest dobór wysokiej jakości części zamiennych. Klocki hamulcowe, które znajdziesz w naszym sklepie, spełnią Twoje oczekiwania w 100%.

  Dzięki nam zaopatrzysz się w klocki hamulcowe czołowych producentów części motoryzacyjnych. Mowa tu przede wszystkim o marce Bosch, Roadhouse oraz Denckermann, których produkty znane są w wysokiej jakości wykonania z użyciem nowoczesnych technologii oraz wytrzymałych mieszanek.

  Wśród klocków hamulcowych dostępnych w naszym sklepie znajdują się również części pozostałych, równie często wybieranych producentów - Brembo, ATE oraz Daco. Tak szeroki wybór podyktowany jest chęcią zapewnienia dostępu do elementów wymiennych w różnym zakresie cenowym. Wszystkie z nich jednak, bez względu na kwotę, jaką dasz za części, spełnia najwyższe kryteria jakości. Wybierając części do auta ze sprawdzonych źródeł zapewniasz wysoki poziom bezpieczeństwa nie tylko sobie, ale także pozostałym uczestnikom ruchu drogowego.

  Liczba podstron:
  4
 • Tarcze hamulcowe

  Jeśli jesteś doświadczonym kierowcą, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotna jest prawidłowa praca tarcz hamulcowych. Te, oprócz klocków, są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa na drodze oraz utrzymania stabilności podczas jazdy. Ich wymiana po pewnym czasie okazuje się konieczna - poddawane ogromnym obciążeniom tracą swoje właściwości.

  Dla każdego kierowcy korzystnym rozwiązaniem będzie zachowanie układu hamulcowego w doskonałym stanie jak najdłużej. Dlatego właśnie oferujemy tarcze hamulcowe pozyskane wyłącznie od sprawdzonych producentów części samochodowych.

  W naszym sklepie znajdziesz elementy wyłącznie marek znanych z wysokiej jakości wyrobów. Wśród tarcz hamulcowych znajdują się te od firmy Bosch, Roadhouse oraz Deckermann, a także marek Brembo, ATE czy Daco. Odporne na ścieranie, wysokie temperatury oraz wszelkie odkształcenia wynikające z użycia, będą dłużej spełniać swoje zadanie nić tańsze zamienniki, dostępne powszechnie w innych sklepach z częściami motoryzacyjnymi.

  Liczba podstron:
  4
 • Sczęki hamulcowe

  Nie tylko tarcze narażone są na duże obciążenia podczas hamowania auta. Elementami tymi są również szczęki. Te niewielkie części, składające się z części ściernej oraz wspornika, muszą być regularne wymieniane, aby możliwe było zachowanie właściwego poziomu bezpieczeństwa podczas codziennej jazdy.

  W naszej ofercie znajdziesz szczęki hamulcowe marek znanych z produkcji wysokiej jakości części samochodowych. Umożliwiamy wybór elementów zamiennych zarówno firm Bosch oraz DENCKERMANN, jak i mniej znanych producentów, takich jak Kraft, Samko czy LPR.

  Mamy zaufanie do produktów, które proponujemy. Wykonane są z materiałów ściernych znakomicie radzących sobie z nawet bardzo dużymi obciążeniami. Okładziny zakładane na szczękę hamulcową pozbawione są szkodliwych substancji, takich jak azbest czy metale ciężkie. Zostały zaprojektowane z wykorzystaniem tworzyw, które znakomicie radzą sobie w wysokich temperaturach. Odporne na ścieranie na długo zachowają swoje właściwości, minimalizując przy tym koszty eksploatacji samochodu.

  Liczba podstron:
  3
 • Bębny hamulcowe
  Liczba podstron:
  1
 • Paski rozrządu
  Liczba podstron:
  1
 • Rolki rozrządu
  Liczba podstron:
  1
 • Opony
  Liczba podstron:
  0
 • Amortyzacja pojazdu
  Liczba podstron:
  4
 • Asortyment
  Liczba podstron:
  0

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo