.

Wyszukiwanie

Translator

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

Na bezpieczeństwo na drodze składa się całe mnóstwo czynników. Jednym z obszarów, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest dobór wysokiej jakości części zamiennych. Klocki hamulcowe, które znajdziesz w naszym sklepie, spełnią Twoje oczekiwania w 100%.

Dzięki nam zaopatrzysz się w klocki hamulcowe czołowych producentów części motoryzacyjnych. Mowa tu przede wszystkim o marce Bosch, Roadhouse oraz Denckermann, których produkty znane są w wysokiej jakości wykonania z użyciem nowoczesnych technologii oraz wytrzymałych mieszanek.

Wśród klocków hamulcowych dostępnych w naszym sklepie znajdują się również części pozostałych, równie często wybieranych producentów - Brembo, ATE oraz Daco. Tak szeroki wybór podyktowany jest chęcią zapewnienia dostępu do elementów wymiennych w różnym zakresie cenowym. Wszystkie z nich jednak, bez względu na kwotę, jaką dasz za części, spełnia najwyższe kryteria jakości. Wybierając części do auta ze sprawdzonych źródeł zapewniasz wysoki poziom bezpieczeństwa nie tylko sobie, ale także pozostałym uczestnikom ruchu drogowego.

bosch_klocki1

 Klocki hamulcowe Bosch

Klocki hamulcowe Bosch spełniają kryteria jakości i bezpieczeństwa obowiązujące dla klocków stosowanych na oryginalnym wyposażeniu.

Najważniejsza jest mieszanka: wysokiej jakości klocki hamulcowe Bosch.

rh_1
RH wypracowało własną formułę mieszanek ciernych całkowicie pozbawionych metali ciężkich. Ich skład i proporcje są tajemnicą firmy i stanowią klucz do wysokiej jakości klocków RH. Ciekawostką jest fakt wykorzystania w tym procesie kevlaru. Siłą marki i jednocześnie tym, co odróżnia RH od innych producentów, jest możliwość komponowania szerokiego spectrum mieszanek ciernych zgodnych z wymaganiami oryginalnego wyposażenia.

klocek_dec

Podstawową ideą przyświecającą nam w produkcji układów hamulcowych jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa ich użytkownikom. Wykorzystanie najwyższej technologii sprawia, że jakość oferowanych przez nas produktów jest na bardzo wysokim poziomie.

inne

W ofercie sprzedażowej mamy do zaoferowanie klocki hamulcowe takich producentów jak :

  • Kamoka
  • Kraft
  • Sakura
  • Steinhof
  • Textar

Zachęcamy do robienia zakupów w naszym sklepie

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo