.

Wyszukiwanie

Translator

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

Nie tylko tarcze narażone są na duże obciążenia podczas hamowania auta. Elementami tymi są również szczęki. Te niewielkie części, składające się z części ściernej oraz wspornika, muszą być regularne wymieniane, aby możliwe było zachowanie właściwego poziomu bezpieczeństwa podczas codziennej jazdy.

W naszej ofercie znajdziesz szczęki hamulcowe marek znanych z produkcji wysokiej jakości części samochodowych. Umożliwiamy wybór elementów zamiennych zarówno firm Bosch oraz DENCKERMANN, jak i mniej znanych producentów, takich jak Kraft, Samko czy LPR.

Mamy zaufanie do produktów, które proponujemy. Wykonane są z materiałów ściernych znakomicie radzących sobie z nawet bardzo dużymi obciążeniami. Okładziny zakładane na szczękę hamulcową pozbawione są szkodliwych substancji, takich jak azbest czy metale ciężkie. Zostały zaprojektowane z wykorzystaniem tworzyw, które znakomicie radzą sobie w wysokich temperaturach. Odporne na ścieranie na długo zachowają swoje właściwości, minimalizując przy tym koszty eksploatacji samochodu.

szczeki_bosch

Szczęki Bosch, podobnie jak klocki w hamulcach tarczowych należą do części układu hamulcowego narażonych na największe obciążenia. Składają się one ze wspornika i okładziny ciernej. Okładzina jest przyklejona bezpośrednio do wspornika.

szczeki_DEC

Szczeki hamulcowe marki DENCKERMANN posiadają wysokiej jakości materiały cierne - okładziny wolne od azbestu i metali ciężkich. W procesie produkcji doświadczalnie dobierany jest skład materiałów ciernych szczęk hamulcowych zapewniający zachowanie wysokich właściwości ciernych, trwałość oraz niskie zużycie współpracujących elementów w różnych warunkach pracy. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników materiału ciernego nie występuje zjawisko zmęczenia cieplnego czyli fadingu przy wysokich temperaturach. Bardzo dobre geometryczne dopasowanie do bębna hamulcowego eliminuje hałas i drgania przy hamowaniu.

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo