.

Wyszukiwanie

Translator

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

Zależało nam na stworzeniu kompleksowej oferty dla właścicieli pojazdów – nie tylko osobowych. Oferujemy wsparcie także dla posiadaczy aut terenowych, busów, jednośladów. Nasza bezdotykowa myjnia samochodowa dostosowana jest do różnych wariantów czyszczenia, a Stacja Kontroli Pojazdów umożliwia przeprowadzenie obowiązkowych okresowych przeglądów i badań technicznych.

Podejmujemy się także napraw, a dzięki własnemu sklepowi jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować – wybierając dostępne auto części z naszej oferty bądź szybko zamawiając brakujące komponenty.

Prowadzimy serwis samochodowy w Białej Podlaskiej, w którym zapewniamy profesjonalną diagnostykę – także komputerową. Można zgłosić się do nas w celu:

  • wymiany opon, oleju czy rozrządu,
  • naprawy ABS, układu kierowniczego, czy instalacji elektrycznej.

Stale doskonalimy się w tym obszarze i śledzimy trendy, dzięki czemu możemy wykryć oraz usunąć awarię także w pojazdach nowszej generacji. Naszym atutem jest także wiedza i doświadczenie, które możemy czerpać od marki Bosch Car Service, ponieważ nasz warsztat samochodowy prowadzi pod tym brandem swój auto serwis.

Pierwszy warsztat samochodowy Mirex powstał w 2004 roku przy ulicy brzeskiej 111 w Białej Podlaskiej, przez 15 lat wykonaliśmy ponad 200 tysięcy skutecznych napraw. W 2015 roku otworzyliśmy drugi oddział na ulicy północnej 16. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 20 doświadczonych mechaników i elektryków samochodowych.

Zgodnie z filozofią firmy Bosch świadczymy usługi na najwyższym poziomie zgodnie z zaleceniami serwisów autoryzowanych przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu do diagnostyki i naprawy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi napraw w naszym serwisie pod patronatem BOSCH Car Service.

Dzięki systematycznym szkoleniom przeprowadzanych przez specjalistów z branży motoryzacyjnej nasi pracownicy zdobywają profesjonalną wiedzę i umiejętności pozwalające dokonywać napraw w najwyższym standardzie. Dodatkowo, nasi elektromechanicy posiadają uprawnienia do obsługi i naprawy pojazdów hybrydowych.

Chcąc Państwu uprzyjemnić czas oczekiwania na zakończenie procesu naprawy zapraszamy do korzystania z poczekalni. Toteż oddając samochód do naszego warsztatu możesz pewność, że zostanie on naprawiony przez zawodowców.

Nasz warsztat może wykonywać przeglądy pojazdów posiadających ważną gwarancję producenta.
Możemy również odpłatnie wymieniać w nich części na nowe - takie same jak te z oryginalnego montażu lub porównywalnej jakości.

Jako nie liczni posiadamy Certyfikat jakości ISO 9001:2015 co dowodzi naszej profesji.

Każdy z naszych mechaników specjalizuje się w naprawach pojazdów osobowych i dostawczych o d.m.c. do 3.5t. Dzięki dobremu zapleczu logistycznym gwarantujemy dostęp tanich i oryginalnych części do pojazdów. Szeroki zakres usług naprawy pojazdów obejmuje: wymianę olejów i filtrów, wymianę płynów eksploatacyjnych, diagnostykę komputerową, kompleksowy serwis klimatyzacji, mechanikę, elektromechanikę, wulkanizację (opony samochodowe i motocyklowe), geometrię kół 3 D

Od 2014 roku systematycznie świadczymy usługi związane z wykonywaniem przeglądów oraz napraw pogwarancyjnych pojazdów służbowych Izby Celnej w Białej Podlaskiej - aktualnie Krajowej Administracji Skarbowej. Natomiast od 2018 roku również Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

 

Zapraszamy Państwa do naszych serwisów

serwis brzeska serwis polnocna

Wiosenna super okazja przyjedz do nas i sprawdź stan techniczny swego samochodu. Cały zakres checklisty za jedyne 50 zł do tego mycie podstawowe zupełnie za darmo. Nasi mechanicy sprawdzą stan techniczny w poszczególnych elementach pojazdu.

Zakres kontroli obejmuje :

Płyny eksploatacyjne
- Olej silnikowy
- Olej w skrzyni biegów
- Płyn chłodzący
- Płyn hamulcowy
- Płyn wspomagania układu kierowniczego
- Płyn wspomagania sprzęgła

Elementy nadwozia
- Oświetlenia zewnętrzne
- Oświetlenia wewnętrzne
- Oświetlenie tablicy przyrządów
- Test akumulatora
- Pióra wycieraczek
- Sygnał dźwiękowy
- Filtr kabiny
- Filtr powietrza

Elementy podwozia
- Stan okładzin i tarcz i bębnów hamulcowych
- Stan układu wydechowego
- Kontrola wycieków płynów eksploatacyjnych
- Stan ogumienia z kontrolą ciśnienia w oponie
- Zawieszenie samochodu
- Stan osłon przegubów i amortyzatorów
- Stan pasków napędowych

Przyjedz i skorzystaj z wiosennej super oferty

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 342 41 21 lub pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta kontrolna

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo