.

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

Serwis samochodowy - auto serwis Mirex

Kompleksowy charakter oferty naszej firmy przejawia się w rozbudowanym jej zakresie oraz zróżnicowanym charakterze. Prowadzimy bowiem sklep motoryzacyjny, w którym można zakupić części i akcesoria samochodowe. Posiadamy także własny warsztat, myjnię i stację kontroli pojazdów. Dzięki temu możesz skontaktować się z nami w wielu sprawach dotyczących Twojego auta, a my jesteśmy w stanie udzielić Ci pomocy w zakresie szerszym niż tradycyjny auto serwis.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym oraz rozbudowanym zapleczem technologicznym, co pozwala nam na przeprowadzenie naprawy auta w bardzo szerokim zakresie. Dodatkowym atutem naszej oferty jest sklep, dzięki czemu wiele akcesoriów i części samochodowych mamy na stanie, co znacznie przyspiesza wszelkie naprawy – skraca bowiem czas oczekiwania na dotarcie komponentów na wymianę ewentualnych uszkodzonych elementów w aucie oddanym do serwisu.

W trosce o rozbudowę naszej oferty pod kątem rosnących oczekiwań Klientów mamy aktualnie dwa oddziały firmy na terenie Białej Podlaskiej – przy ulicy Brzeskiej oraz przy ulicy Północnej, gdzie zapraszamy wszystkie zainteresowane naszymi usługami osoby.

Prowadzimy auto serwis pod patronatem Bosch Car Service, co poświadcza wysoki standard naszych usług. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do diagnostyki oraz przeprowadzania napraw różnych układów samochodowych. Okres oczekiwania staramy się maksymalnie skracać

Prowadzimy sklep motoryzacyjny, w którym dostępne są części oraz akcesoria samochodowe do różnego rodzaju pojazdów. Chętnie podpowiadamy, jakie komponenty najlepiej wybrać, aby odpowiadały Państwa indywidualnym oczekiwaniom. Zapewniamy atrakcyjne ceny – w szczególności w promocjach.

Mogą Państwo zgłosić się do nas w celu przeprowadzenia wymaganych przeglądów okresowych pojazdów. Nasza podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów obsługuje na terenie Białej Podlaskiej jednoślady, auta osobowe, ciągniki rolnicze oraz przyczepy dedykowane dołączenia z autami silnikowymi.

Dla wszystkich, którzy dbają o estetykę swojego auta, proponujemy kompleksowe mycie pojazdów. Nasza myjnia samochodowa zapewnia opcję czyszczenia podstawowego, z woskiem, kompletnego oraz Premium wraz z osuszaniem. Warto bliżej zapoznać się z ofertą i sprawdzić dla kogo jest nasza oferta.

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo


 

Regionalny_Program_Operacyjny_logo