.

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

Haki holownicze

Tego typu zaczepy zdecydowanie poprawiają funkcjonalność samochodu: to dzięki nim możliwe jest doczepienie przyczepy kempingowej lub przyczepki przeznaczonej do przewożenia materiałów budowlanych, mebli i innych ciężkich ładunków. Haki holownicze wykorzystuje się też do zamocowania specjalnych platform do przewozu w bezpieczny sposób nawet kilku rowerów czy innego sprzętu sportowego. Zawsze można ich również użyć do tego, do czego tak naprawdę zostały stworzone, czyli do doczepienia linki, aby zabrać inny uszkodzony pojazd z drogi prosto do mechanika, najlepiej oczywiście do Bosch Car Service w Białej Podlaskiej.

Oryginalne haki holownicze i moduły Steinhof

Dzięki współpracy z tą renomowaną polską marką, obecną na rynku już od ponad 60 lat, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy zaczepy dostosowane do praktycznie wszystkich modeli samochodów osobowych i dostawczych, niezależnie od producenta. Nieprzypadkowo sprzedajemy właśnie haki holownicze i moduły dostarczane przez firmę Steinhof - wyroby te charakteryzują się bowiem doskonałą wytrzymałością, która każdorazowo potwierdzana jest w długotrwałych badaniach laboratoryjnych.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bezpieczne w eksploatacji haki holownicze z kulą odkręcaną oraz wypinane automatycznie wyposażone w specjalne zamki antykradzieżowe. Warto również podkreślić, że atutem produktów dostępnych w asortymencie jest świetny stosunek jakości do ceny, oferta obejmuje ponadto uniwersalne wiązki elektryczne tego samego producenta, także w wersji z nowoczesnym modułem elektronicznym.

Fachowy montaż haka holowniczego na miejscu, w Bosch Car Service

Aby jednak wiązka elektryczna działała, jak należy, a komputer pokładowy nie sygnalizował żadnych błędów, najlepiej zlecić jej instalację specjalistom. Chętnie zamontujemy więc dla Państwa nie tylko sam hak holowniczy, lecz również upewnimy się, że całe oświetlenie przyczepy funkcjonuje prawidłowo, połączenie jest stabilne i nie występują jakiekolwiek czynniki mogące negatywnie wpłynąć na komfort lub bezpieczeństwo jazdy.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zakupów oraz do korzystania z naszych specjalistycznych usług mechanicznych!

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo