.

Wyszukiwanie

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

Zależało nam na stworzeniu kompleksowej oferty dla właścicieli pojazdów – nie tylko osobowych. Oferujemy wsparcie także dla posiadaczy aut terenowych, busów, jednośladów. Nasza bezdotykowa myjnia samochodowa dostosowana jest do różnych wariantów czyszczenia, a Stacja Kontroli Pojazdów umożliwia przeprowadzenie obowiązkowych okresowych przeglądów i badań technicznych.

Podejmujemy się także napraw, a dzięki własnemu sklepowi jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować – wybierając dostępne auto części z naszej oferty bądź szybko zamawiając brakujące komponenty.

Prowadzimy serwis samochodowy w Białej Podlaskiej, w którym zapewniamy profesjonalną diagnostykę – także komputerową. Można zgłosić się do nas w celu:

  • wymiany opon, oleju czy rozrządu,
  • naprawy ABS, układu kierowniczego, czy instalacji elektrycznej.

Stale doskonalimy się w tym obszarze i śledzimy trendy, dzięki czemu możemy wykryć oraz usunąć awarię także w pojazdach nowszej generacji. Naszym atutem jest także wiedza i doświadczenie, które możemy czerpać od marki Bosch Car Service, ponieważ nasz warsztat samochodowy prowadzi pod tym brandem swój auto serwis.

Serwis samochodowy MIREX to miejsce, w którym kompleksowo zajmujemy się diagnostyką oraz naprawą pojazdów mechanicznych. W przypadku, gdy konieczna jest wymiana rozrządu, oleju lub opon, prace wulkanizacyjne, naprawa instalacji elektrycznej czy układu kierowniczego - jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Twoje auto odmawia posłuszeństwa? A może uległo awarii lub wymaga wymiany wyeksploatowanych części? U nas uzyskasz najpotrzebniejsze wsparcie! Warsztat MIREX tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy fachowo zaopiekują się każdym samochodem.

Wulkanizacja, rozrząd, serwis instalacji elektrycznej - MIREX Biała Podlaska

Zależy nam na tym, aby stale udoskonalać naszą kompleksową ofertę usług kierowanych do właścicieli pojazdów - nie tylko osobowych. Na nasze wsparcie mogą liczyć także posiadacze aut terenowych czy dostawczych. Dysponujemy profesjonalnym warsztatem, bogato wyposażonym w najnowocześniejsze maszyny oraz narzędzia - w tym do wulkanizacji i serwisu opon. Działamy pod brandem Bosch Car Service – co jest znaczącym wyróżnieniem i zaświadcza o wysokiej jakości naszych usług.

Wykonujemy naprawy, takie jak:

- kompleksowa wulkanizacja i wymiana opon,

- wymiana oleju, rozrządu, wyeksploatowanych części,

- naprawa ABS,

- serwis układu kierowniczego, instalacji elektrycznych

- i wiele, wiele innych!

Miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o instalację elektryczną, rozrząd, opony, układ kierowniczy

MIREX mieści się w Białej Podlaskiej, gdzie prowadzimy też Stację Kontroli Pojazdów. Posiadamy własny sklep z częściami, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do wszelkich auto-komponentów.

Nasz zespół tworzony jest przez ambitnych specjalistów, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem podejmują się serwisu samochodów. Nie zatrzymujemy się na wulkanizacji, wymianie opon, rozrządu, naprawach ABS, układu kierowniczego czy instalacji elektrycznych - kładziemy nacisk na stałe doskonalenie kompetencji technicznych, aby świadczyć jakościowe usługi zarówno dla posiadaczy starszych modeli pojazdów, jak i tych najnowszej generacji.

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo


 

Regionalny_Program_Operacyjny_logo