.

Wyszukiwanie

Translator

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

 • Opony zimowe
 • Akumulatory
 • Klocki hamulcowe

  Na bezpieczeństwo na drodze składa się całe mnóstwo czynników. Jednym z obszarów, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest dobór wysokiej jakości części zamiennych. Klocki hamulcowe, które znajdziesz w naszym sklepie, spełnią Twoje oczekiwania w 100%.

  Dzięki nam zaopatrzysz się w klocki hamulcowe czołowych producentów części motoryzacyjnych. Mowa tu przede wszystkim o marce Bosch, Roadhouse oraz Denckermann, których produkty znane są w wysokiej jakości wykonania z użyciem nowoczesnych technologii oraz wytrzymałych mieszanek.

  Wśród klocków hamulcowych dostępnych w naszym sklepie znajdują się również części pozostałych, równie często wybieranych producentów - Brembo, ATE oraz Daco. Tak szeroki wybór podyktowany jest chęcią zapewnienia dostępu do elementów wymiennych w różnym zakresie cenowym. Wszystkie z nich jednak, bez względu na kwotę, jaką dasz za części, spełnia najwyższe kryteria jakości. Wybierając części do auta ze sprawdzonych źródeł zapewniasz wysoki poziom bezpieczeństwa nie tylko sobie, ale także pozostałym uczestnikom ruchu drogowego.

 • Tarcze hamulcowe

  Jeśli jesteś doświadczonym kierowcą, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotna jest prawidłowa praca tarcz hamulcowych. Te, oprócz klocków, są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa na drodze oraz utrzymania stabilności podczas jazdy. Ich wymiana po pewnym czasie okazuje się konieczna - poddawane ogromnym obciążeniom tracą swoje właściwości.

  Dla każdego kierowcy korzystnym rozwiązaniem będzie zachowanie układu hamulcowego w doskonałym stanie jak najdłużej. Dlatego właśnie oferujemy tarcze hamulcowe pozyskane wyłącznie od sprawdzonych producentów części samochodowych.

  W naszym sklepie znajdziesz elementy wyłącznie marek znanych z wysokiej jakości wyrobów. Wśród tarcz hamulcowych znajdują się te od firmy Bosch, Roadhouse oraz Deckermann, a także marek Brembo, ATE czy Daco. Odporne na ścieranie, wysokie temperatury oraz wszelkie odkształcenia wynikające z użycia, będą dłużej spełniać swoje zadanie nić tańsze zamienniki, dostępne powszechnie w innych sklepach z częściami motoryzacyjnymi.

 • Sczęki hamulcowe

  Nie tylko tarcze narażone są na duże obciążenia podczas hamowania auta. Elementami tymi są również szczęki. Te niewielkie części, składające się z części ściernej oraz wspornika, muszą być regularne wymieniane, aby możliwe było zachowanie właściwego poziomu bezpieczeństwa podczas codziennej jazdy.

  W naszej ofercie znajdziesz szczęki hamulcowe marek znanych z produkcji wysokiej jakości części samochodowych. Umożliwiamy wybór elementów zamiennych zarówno firm Bosch oraz DENCKERMANN, jak i mniej znanych producentów, takich jak Kraft, Samko czy LPR.

  Mamy zaufanie do produktów, które proponujemy. Wykonane są z materiałów ściernych znakomicie radzących sobie z nawet bardzo dużymi obciążeniami. Okładziny zakładane na szczękę hamulcową pozbawione są szkodliwych substancji, takich jak azbest czy metale ciężkie. Zostały zaprojektowane z wykorzystaniem tworzyw, które znakomicie radzą sobie w wysokich temperaturach. Odporne na ścieranie na długo zachowają swoje właściwości, minimalizując przy tym koszty eksploatacji samochodu.

 • Bębny hamulcowe
 • Paski rozrządu

  Niegdyś paski rozrządu produkowane były z polichloroprenu, który okazał się materiałem nieefektywnym w prawidłowej pracy całego układu. Największą wadą okazała się ich niska wytrzymałość na działanie skrajnie niskich i wysokich temperatur. Z czasem zaczęto dodawać do tworzywa włókno szklane, które miało dodatkowo wzmocnić element i nadać mu większą odporność na uszkodzenia.

  Obecnie do produkcji pasków stosuje się gumę o specjalnych parametrach: to kauczuk nitrylowy z dodatkiem włókna szklanego, które jak już wiemy, nadaje tworzywu lepszą wytrzymałość. Zapobiega to powstawaniu zniekształceń nie tylko wynikających z działania zróżnicowanych temperatur, ale także nadmiernej eksploatacji doprowadzającej do rozciągnięcia elementu.

  W naszym sklepie z częściami samochodowymi znajdziesz paski do rozrządu w rozsądnych cenach takich producentów jak m.in. Bosch, Gates, Dayco, Continental, Contitech. Wykonane z solidnego kawałka gumy zapewnią pewne działanie układu napędowego. Zastosowanie dobrej jakości elementu zapobiegnie drogim naprawom, jakie wynikają z zerwania gumy.

 • Rolki rozrządu
 • Opony

  Prawidłowo dopasowane ogumienie wpływa na bezpieczeństwo, komfort jazdy, a nawet poziom spalania paliwa. Z tego względu warto pamiętać o jego regularnej wymianie – nie tylko przy okazji zakończenia sezonu, ale także po zauważeniu pierwszych oznak zużycia tworzywa, np. Pęknięć czy starcia bieżników.

  Przygotowaliśmy ofertę dla kierowców zainteresowanych zakupem nowego ogumienia. Proponujemy opony zimowe oraz letnie. Zebraliśmy ofertę wszystkich liczących się w branży motoryzacyjnej producentów ogumienia, takich jak m.in. Dębica, Continental, Barum, Matador, BF Goodrich, Firestone, Goodyear, Dunlop, Kormoran, GT-Radial, Nexen, Pirelli czy Michelin.

  Opony – wymiana, montaż i przechowywanie

  W ramach świadczonych usług oferujemy nie tylko sprzedaż ogumienia. Proponujemy także jego przechowywanie na czas wymiany, a także profesjonalny montaż. Nasze serwisy jest otwarty dla wszystkich kierowców, którzy zdecydują się na sezonową wymianę ogumienia bądź poszukują nowego kompletu opon do swojego samochodu. Służymy fachowym wsparciem przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.

 • Amortyzacja pojazdu

  Komfortowa jazda samochodem nie byłaby możliwa, gdyby nie amortyzatory. To właśnie im zawdzięczamy jazdę pozbawioną dodatkowych szumów oraz stukotów. Poruszania się pojazdem nie ograniczają również występujące na jezdni nierówności. Niestety stan dróg, po których przemieszczamy się na co dzień, nie sprzyja długiemu i prawidłowemu działaniu tych elementów. Wskutek silnych drgań ulegają zużyciu: dlatego warto zawczasu pomyśleć o zakupie wysokiej jakości części, których wymianą będzie można martwić się dopiero za jakiś czas.

  Proponujemy doskonałe pod wieloma względami amortyzatory takich producentów, jak m.in. Kamoka, Denckermann, Kayaba, Sachs, Bilstein, Monroe, Denckermann, TRW oraz ZF. Potrzebują one solidnego wsparcia w postaci innych elementów. W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz zatem także dodatkowe części, takie jak mocowania główne, osłony, sprężyny zawieszenia oraz amortyzatory zawieszenia (gazowe i gazowo-olejowe). Po wyborze konkretnej kategorii zostaniesz przeniesiony do listy producentów, u których zaopatrujemy się w części zamienne do auta.

 • Asortyment

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo


 

Regionalny_Program_Operacyjny_logo