.

Wyszukiwanie

Translator

 uwaga  

Uprzejmie informujemy o nowych godzinach otwarcia serwisu i myjni przy ulicy Brzeskiej 111

 

Pon-Pt 8:00 -17:00

Sobota 8:00 -16:00

 

Sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów

przy ulicy Brzeskiej 111 otwarta jest bez zmian

 

 

Pon-Pt 7:00 -21:00
Sobota 7:00 -16:00

Badania techniczne aut według obowiązującego prawa powinny być przeprowadzane raz do roku. Jest to uzasadniony obowiązek - części mechaniczne samochodów osobowych bowiem ulegają zużyciu i często nieświadomie poruszamy się pojazdami, które wymagają naprawy. Cyklicznie wykonywany przegląd samochodu jest konieczny, abyśmy mogli jeździć bez narażania siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

Profesjonalna diagnostyka pojazdów, jaką przeprowadzamy w naszej stacji kontroli w Białej Podlaskiej, odbywa się z zachowaniem bardzo rygorystycznych procedur. Dzięki nowoczesnemu i niezwykle precyzyjnemu sprzętowi jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić, czy samochód, którym poruszasz się na co dzień, jest bezpieczny.

Stacja kontroli pojazdów Mirex

W naszej stacji diagnostycznej dokonasz przeglądu samochodu osobowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3.5 t, motocykla, ciągnika rolniczego oraz przyczepy. Niezależnie od tego, czy auto wyposażone jest w silnik benzynowy, diesel czy instalację LPG - u nas otrzymasz usługę diagnostyczną, która dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat stanu technicznego oraz elementów, które należy wymienić bądź naprawić.

Zastanawiasz się, czy Twoje auto jest sprawne? Odwiedź SKP Mirex w Białej Podlaskiej i zleć diagnostykę!

Klienci naszej stacji kontroli pojazdów mogą liczyć na dodatkowe, gratisowe usługi w zakresie diagnostyki stanu technicznego - nie tylko na przeglądzie, ale też poza nim. Badania techniczne ważne są przez rok, a w tym czasie wiele elementów pojazdów może ulec uszkodzeniu. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje auto nadaje się do bezpiecznej eksploatacji, jako nasz klient możesz odwiedzić SKP Mirex i poddać swój samochód dodatkowemu sprawdzeniu.

Pamiętaj, że poruszając się bezpiecznym i sprawnym autem, dbasz nie tylko o siebie i pasażerów, ale też o innych uczestników ruchu drogowego. Często zdarza się, że kierowcy nie zawsze są świadomi usterki, co może rodzić bardzo przykre konsekwencje - zarówno finansowe, jak i zdrowotne. Z tego powodu, jeśli stan Twojego samochodu budzi wątpliwości - lepiej odwiedzić stację kontroli i podczas diagnostyki upewnić się, że wszystko z nim w porządku.

Wygodne powiadomienia o zbliżającej się dacie przeglądu technicznego

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć o dacie badania technicznego Twojego samochodu, z pewnością wiesz, z jak dużym stresem się to wiąże - zwłaszcza w przypadku kontroli policyjnej. Klienci naszej stacji kontroli pojazdów mogą liczyć na to, że przypomnimy im o zbliżającym się przeglądzie - drogą SMSową bądź mailową. Wysyłamy przypomnienia z kilkudniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu masz czas na to, by przygotować auto do diagnozy.

W trosce o komfort oraz satysfakcję klientów naszej stacji kontroli pojazdów zadbaliśmy o to, by każdy pozytywny wynik przeglądu kojarzył się z dodatkowymi bonusami. Tradycją naszego zakładu jest wręczanie bonów rabatowych o wartości co najmniej 20 zł do wykorzystania na myjni, w sklepie motoryzacyjnym bądź w serwisie Mirex w Białej Podlaskiej.

skp brzeska skp polnocna

MIREX - SZANDECKI I MARCZUK SPÓŁKA JAWNA
Brzeska 111
21 - 500 Biała Podlaska
NIP: 537-19-18-189
REGON: 03020890600000
KRS: 0000085087


 

lawp_logo


 

Regionalny_Program_Operacyjny_logo